oddanych głosów 210

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej

Witajcie, to my, uczniowie I klasy 2LO w Zamościu o profilu biologiczno-chemicznym. Jesteśmy młodymi obserwatorami przyrody i dlatego też wzięliśmy udział w Eko-projekcie, jako zespół nr 4 w Zamościu. Jako młodzi ludzie, dopiero zaczynamy swoją przygodę z naturą. Mamy pomysły, jak zmienić przyrodnicze otoczenie naszej szkoły i dlatego też zgłosiliśmy się do tego projektu. Widzimy, że przyroda potrzebuje naszej pomocy.

oddanych głosów 112

Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego

Nasz eko-projekt będzie przybliżał ludziom wiedzę na temat bioróżnorodności i ochrony środowiska. Chcemy, aby nasz projekt przedstawiał ogród sensoryczny, czyli ogród który ma na celu pobudzać nasze zmysły: wzrok, węch, słuch, dotyk i smak.

oddanych głosów 430

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego

Jesteśmy uczennicami klas technikum architektury krajobrazu ZSP Nr 5 w Zamościu. Projekt przygotowałyśmy pod opieką Pani Olgi Gontarz. Teren, który wybrałyśmy na eko-projekt znajduję się przy rzece i jest podmokły.

oddanych głosów 136

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej

Jesteśmy grupą ośmioosobową z II LO w Zamościu, która podjęła się realizacji eko-projektu na terenie miasta Zamość. Zaprojektowany przez nas obszar znajduje się między nowo powstałym węzłem komunikacyjnym, a twierdzą Zamość przy ulicy Peowiaków. Inicjatywa skierowana jest do mieszkańców miasta Zamościa i turystów.

Koordynator programu
Centrum UNEP/GRID-Warszawa
Inicjator programu
Fundacja Veolia Polska
Patronaty honorowe
Prezydent Miasta ZamośćBurmistrz Miasta PrzasnyszaBurmistrz Miasta ChrzanowaBurmistrz Miasta ŚwieciaBurmistrz Miasta Tarnowskie Góry