Do udziału w konkursie zapraszamy młodzież w wieku 12–19 lat z pięciu miast: Zamość, Chrzanów, Świecie, Tarnowskie Góry i Przasnysz.

  • Zespoły konkursowe mogą tworzyć zarówno uczniowie, jak i młodzież z grup nieformalnych (np. uczestnicy kół zainteresowań w domach kultury, uczestnicy zajęć w bibliotekach miejskich, harcerze, grupy młodzieży z klubów osiedlowych, itp.).
  • Każdy zespół musi być zgłoszony przez dorosłego opiekuna (nauczyciela, wychowawcę, itp.)
  • Każdy zespół może liczyć do 30 osób + opiekun.

***

Pracujesz z młodzieżą? Zbierz grupę zainteresowanych osób i zgłoś zespół do udziału w konkursie. Rekrutacja online ruszy najpóźniej 10 września. A już dziś możesz zapisać się na popołudniowe warsztaty przyrodniczo-edukacyjne.

Jesteś uczniem szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej? Interesujesz się ekologią i nie jest Ci obojętne, jak wygląda przestrzeń wokół? Zaproś znajomych, zbierzecie zespół i wspólnie poproście np. nauczyciela, aby został opiekunem Waszego projektu. Zachęćcie go do udziału w warsztatach przyrodniczo-edukacyjnych.

Koordynator programu
Centrum UNEP/GRID-Warszawa
Inicjator programu
Fundacja Veolia Polska
Patronaty honorowe
Prezydent Miasta ZamośćBurmistrz Miasta PrzasnyszaBurmistrz Miasta ChrzanowaBurmistrz Miasta ŚwieciaBurmistrz Miasta Tarnowskie Góry